Zase technika, Ježek má letos opravdu smůlu

Osmé místo na startu závodu litrových stocků je pro českého závodníka Ondřeje Ježka nejhorším výsledkem kvalifikačního tréninku od začátku letošní sezony. Znovu byl problém s technikou, která jezdci týmu Barni Racing neumožnila najíždět do zatáček požadovaným způsobem.

Zase technika, Ježek má letos opravdu smůlu
Na svého týmového kolegu Leandra Mercada, který kvalifikaci v Jerezu vyhrál, ztratil Ondřej Ježek 1,3 sekundy a do závodu odstartuje z třetí řady společně s Maďarem Balazsem Nemethem a Francouzem Romainem Lanussem.
„Letos si tu smůlu opravdu vyžírám,“ komentoval sobotu v Jerezu Ondřej Ježek. „Už jsem měl po dnešním ranním tréninku pocit, že jsem zapomněl jezdit na motorce. Bohužel malý technicky problém na elektronice zapříčinil, že jsem nebyl schopen vjet do zatáčky normálním způsobem.“

„Tým pracuje na odstraněni problému a věřím, ze zítra budu opět konkurenceschopný. Na ty problémy není ztráta na druhé místo zase tak veliká.“

Naštěstí problémy s technikou jezdce Ducati přibrzdily v kvalifikaci, takže samotný závod zůstává nadále nepopsaným listem, na něhož dokáže v neděli odpoledne dopsat výborný výsledek a zůstat tak ve hře o přední příčky. Jak známe Ondřeje Ježka, rozhodně pro to udělá maximum.

Závod třídy Superstock 1000 startuje v jihošpanělském Jerezu ve 14:15 hodin a lze jej sledovat živě na stanici Eurosport 2.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist