V Imole by Ondra Ježek rád zopakoval loňské vítězství

Pro českého motocyklového závodníka Ondřeje Ježka z týmu TripleM by Barni Racing Ducati byl loňský závod v Imole hodně výjimečný. Na italském okruhu se totiž v rámci světového poháru Superstock 1000 dočkal svého prvního vítězství. Letos by rád tento parádní kousek zopakoval.

V Imole by Ondra Ježek rád zopakoval loňské vítězství
Po závodech ve španělské Aragonii a nizozemském Assenu zamířil světový pohár Superstock 1000 do Itálie na okruh v Imole. Právě tam se Ondrovi Ježkovi v minulosti hodně dařilo a není divu, že by rád na tyto úspěchy navázal.

„Imola patří mezi mé nejsilnější tratě. V posledních dvou letech jsem tu stál na pódiu, přičemž loni jsem právě zde slavil své první vítězství. Hodně se těším a rád bych si dal repete, co se týče toho vítězství,“ smál se Ondra, kterého těší i nově získané technické údaje.

„Během pauzy jsme získali další data od Michele Pirra, který za tým Barni Racing ovládl závod mistrovství Itálie v Misanu. Věřím, že se nám je podaří zúročit a budeme odjíždět spokojeni,“ prozradil Ondra, který vnímá Imolu jako nádherný a klasický okruh.
„Je to nahoru a dolů. Jsem rád, že se v kalendáři tyto okruhy drží. Ty nové jsou většinou pro formuli 1, což znamená velmi široké a na rovině. Rozhodně to není tak zábavné,“ pokračoval Ondra, který do Itálie vyrazil s přítelkyní Šárkou a mechanikem Michalem Kněžínkem.

„Když už jsme toho měli trošku dost, tak jsme žertovali na odpočívadle Dreiländerecke na rakousko-italských hranicích. Večer jsme pak v centru Imoly byli na týmové večeři,“ dodal Ondra, jemuž v průběžném hodnocení seriálu patří třetí pozice. Třetí závod sezony STK1000 je na programu v neděli 10.května ve 14:15 hodin.
.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 5.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist