V Aragonii startuje Ondřej Ježek z první řady

Český závodník byl pole position velmi blízko, ale nakonec to byl Leandro Mercado, kdo vyhrál boj o první pozici na startu úvodního závodu sezony světového poháru Superstock 1000 na rychlém a technickém španělském okruhu MotorLand Aragón. Druhé místo na roštu tak patří jeho týmovému kolegovi Ondřeji Ježkovi.

V Aragonii startuje Ondřej Ježek z první řady
Ondřej Ježek ztratil na pole position jen 0,095 sekundy, takže hodně těsné. Oba závodníci týmu Barni Racing jsou také jediní, jenž dokázali překonat hranici dvou minut a dvou sekund na kolo, což jen potvrzuje vynikající práci, kterou odvedli mechanici týmu z Bergama v rámci nastavení motorky.

Ondřej Ježek po kvalifikaci uvedl: „S kvalifikací jsme velmi spokojeni. Mě osobně mrzí, že jsem přišel jen o kousek o pole position, nicméně ostatním soupeřům jsme s Leandrem docela odskočili.“
„Tým dnes odvedl skvělou práci, protože podmínky byly docela obtížné a podařilo se nám se s nimi vyrovnat nejlépe. Zítra nás čeká závod, na který jsme dobře připraveni,“
dodal český závodník.

Závod třídy Superstock 1000 startuje v neděli 13.dubna ve 14:15 hodin a lze jej sledovat v přímém přenosu na stanici Eurosport2.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist