Tým Barni Racing představil sestavu 2014

Oficiální představení týmu Barni Racing pro sezonu 2014 se konalo v neděli na velkém a žoviálním místě v “Cascina Bosco Grosso” v Casirate d’Adda kousek od italského města Bergamo.

Tým Barni Racing představil sestavu 2014
Velký úspěch sklidila událost, které se zúčastnilo kolem 140 hostů, mezi nimiž byli oficiální sponzoři, závodníci, mechanici a novináři. Mezi dva speciální hosty patřil Ernesto Marinelli, ředitel projektu Ducati SBK, který svou přítomností obnovil spojenectví mezi týmem z Bergama a Ducati. Druhým z nich byl závodník Eddi La Marra, který čeká na zelenou od doktorů, aby se mohl znovu vrátit do sedla.

Během tohoto dne byl představen celý tým, motorky a závodníci. Manuel Poggiali a Ivan Goi budou závodit v italském šampionátu CIV v kategorii Superbiků. Ondřej Ježek a Leandro Mercado pak budou bojovat ve světovém poháru Superstock 1000.

Kromě čtyř Ducati 1199 Panigale diváky okouzlila nejnovější Ducati specifikace EVO, kterou tým Barni Racing využije jako držitel divoké karty v závodech kategorie Superbike na okruzích v Imole a Misanu a v dalších dále vybraných závodech.

Týmový manažer Marco Barnabò při prezentaci týmu Barni Racing uvedl: „Nemůžeme se již dočkat, až začne nová závodní sezona! Celou zimu jsme usilovně pracovali na přípravě motorek, se kterými budeme závodit v italském šampionátu a v mistrovství světa Superstock 1000. Nemůžu se dočkat, až budou i naši závodníci v akci.“

„Jsem si jistý, že tento rok budeme moci mít důvody ke spokojenosti! Chtěl bych velmi poděkovat všem sponzorům, kteří věří v náš tým a továrnám Ducati a Michelin za podporu, kterou nám poskytnou během celé sezony,”
dodal závěrem.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist