Rozdíly jsou malé a tempo mám dobré, říká Ježek

Český závodník Ondřej Ježek skončil v kvalifikaci pátý a před hlavním závodem je dobře naladěn. Světový pohár Superstock 1000 měl ve svém sobotním programu třetí volný trénink a kvalifikaci. Po čtvrtém a třetím místě z pátečních tréninků se Ondřej Ježek nejprve předvedl druhým místem ve třetím tréninku, aby pak v odpolední kvalifikaci vybojoval páté místo.

Rozdíly jsou malé a tempo mám dobré, říká Ježek
Třetí měřený trénink na okruhu MotorLand Aragón přinesl Ondrovi Ježkovi další zlepšení a výsledkem bylo druhé místo. „Po volných trénincích můžeme být spokojeni. Dařilo se nám dělat kroky ke zlepšení, a když v tom budeme pokračovat, můžeme být ještě rychlejší,“ uvedl Ondra.

V kvalifikaci pak český jezdec se svou Ducati Panigale zajížděl rychlé časy, ale na ty nejlepší přeci jen trochu ztrácel. Přesto je s pátým místem spokojený. „Měl jsem trochu smůlu na provoz na trati a přišel tak o dvě rychlá kola. Včetně toho prvního s novou pneumatikou. Nicméně rozdíly jsou malé a tempo mám dobré. Myslím si, že k optimálnímu nastavení nemáme daleko, takže jsem pro zítřejší závod rozhodně optimista,“ zhodnotil kvalifikaci Ondra.

Vítězem kvalifikace se stal Ital Savadori na Aprilii před svým krajanem Tamburinim s BMW. Třetí místo na startovním roštu bude patřit Britovi Coghlanovi. Ondra díky pátému místu bude startovat z druhé řady. Po své pravici bude mít Itala De Rosu na Ducati, po levici pak Australana Staringa na Kawasaki.
.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist