První kvalifikační boje jsou za námi...

Honza Halbich odstartuje do svého prvního závodu FIM Superstock 1000 z páté řady, kam jej poslal osmnáctý kvalifikační čas.

První kvalifikační boje jsou za námi...
Tým Heating Service Racing prožil další den v úmorném horku pod jadranským sluníčkem. V italském Misanu Jan Halbich nastoupil do druhého volného tréninku a druhé kvalifikace. Po včerejším programu tým změnil několik věcí v nastavení motocyklu Kawasaki ZX-10R. Honza tyto změny prověřil v dopoledním tréninku. Do odpolední kvalifikace provedli mechanici týmu další úpravu stroje. O tom, že tým jde pozitivním směrem, svědčí výsledek samotné kvalifikace, kdy Honza jako jeden z mála dokázal zlepšit svůj včerejší kvalifikační výkon. Dnešní den tak jezdec Heating Service Racing Teamu končil s časem 1:41,515. Výkony nováčka šampionátu nezůstaly bez povšimnutí. Samotní pořadatelé FIM Superstock 1000 měli pozitivní komentář na potenciál českého závodníka, u kterého především vyzdvihli jeho progres v neznámém prostředí.
Na startu závodu bude Jan Halbich stát v páté řadě, kde mu patří pozice za osmnáctý nejlepší čas. Samotný závod startuje zítra v 10:30 hodin a televize Eurosport 2 ho bude vysílat přímým přenosem.
Jan Halbich: „Změny v nastavení, které jsme si na dnešní den připravili, se ukázaly jako krok správným směrem. Bohužel moc nám nepřálo počasí. Nebylo mnoho jezdců, kterým se podařilo zlepšit včerejší čas. Já si ho zlepšil o necelé dvě desetiny, nicméně v pořadí jsem se posunul pouze o jedno místo. Uvidíme zítra... Kdyby se mi podařil start, tak věřím, že o body můžu bojovat. Je to přede mnou natěsnané, což můžu využít.“


Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist