Po úvodních trénincích je Ježek první

Český motocyklový závodník Ondřej Ježek zajel v prvním pátečním tréninku světového poháru Superstock 1000 nejrychlejší čas 1'46,798 sekundy a třebaže byl v Portimau odpoledne třetí nejrychlejší, jeho dopolední maximum nikdo z jeho soupeřů nepřekonal a v kombinaci časů tak zůstává na prvním místě.

Po úvodních trénincích je Ježek první
V portugalském Portimau pokračuje pátý díl světového poháru Superstock 1000, kde má Česká republika zastoupení v podobě Ondřeje Ježka, talentovaného jezdce italské stáje Barni Racing, jenž závodí s motocyklem Ducati 1199 Panigale R.

K pátečním tréninkovým jízdám Ondřej Ježek uvedl: „Během dnešních tréninku panovaly velmi rozdílné podmínky. Ráno bezvětří a relativní chládek, odpoledne potom velké teplo doprovázené silným větrem.“
„Zejména odpoledne bylo velmi obtížné se podmínkami vypořádat, protože motocykl se choval úplně jinak než ráno. V odpoledním tréninku jsem měl rovněž menší pád, naštěstí bez následků. Těší mě, že dnes půjdeme spát z prvního místa, zároveň nás ale čeká mnoho práce s nastavením motocyklu, protože kvalifikace i závod se pojedou ve vysokých teplotách.“

Po pátečních trénincích je v sobotu na programu poslední třetí volný trénink (10:00 hodin) a pak důležitá kvalifikace (17:55 hodin), která rozhodne o postavení jednotlivých závodníků na startovním roštu nedělního klání (6.července, 17:15 hodin).

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist