Ondra prodloužil smlouvu s týmem SK Energy – Fany Gastro

Včera podepsal Ondra Ježek smlouvu na příští sezónu se slovenským týmem SK Energy – Fany Gastro do seriálu FIM Cup Superstock 1000.

Ondra prodloužil smlouvu s týmem SK Energy – Fany Gastro
Místem podpisu se stala jedna luxusní restaurace nedaleko Prahy. Hlavním důvodem byla přítomnost nového generálního partnera týmu – Pavla Faiereisla, majitele společnosti Fany Gastroservis.

Jak bylo již zmíněno ke konci sezóny, tým bude v roce 2013 startovat ve světovém poháru FIM Superstock 1000 opět na motocyklech Ducati. Tentokrát však nastoupí k bojům o světové body s novým modelem pro rok 2013 – Ducati 1199R Panigale.
Luboš Gréč – majitel týmu: „Dnes sme urobili ďalší krok, ktorý je myslím logickým vyústením našej dobrej spolupráce s Ondrom v roku 2012. Čaká nás zložitý nástup do novej sezóny s novým motocyklom, ktorý bude dostupný až niekedy v polovici februára. Pevne verím, že sa nám podarí úspešne zvládnuť nástup do seriálu ako aj celá sezóna. Som nesmierne rád, že sme sa zároveň dohodli s pánom Faiereislom, majiteľom spoločnosti Fany Gastroservis, na sponzorování nášho teamu.“

První testy s novým motocyklem jsou naplánovány na polovinu února příštího roku. Závodní sezóna odstartuje 7. dubna na okruhu Motorland Aragón ve španělském Alcañizu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist