Ježek: Před závodem jsem dobře naladěn

Druhý závod sezony a pro Ondřeje Ježka druhá první řada na startu závodu světového poháru Superstock 1000. V Aragonii měl český motocyklový závodník smůlu s pneumatikou, takže v závodu nezískal ani jeden bod. Nyní má druhou šanci předvést, že je jezdcem, který dokáže bojovat o ty nejvyšší pozice.

Ježek: Před závodem jsem dobře naladěn
Ve volných trénincích byl Ondřej Ježek ze všech jezdců absolutně nejrychlejší. Nezměnil to ani fakt, že v sobotním posledním tréninku se před jezdce týmu Barni Racing dostal rozdílem pěti setin Lorenzo Savadori z týmu Pedercini.

V samotné kvalifikaci zajel Ondřej Ježek čas 1'38,568 sekundy, což mu stačilo na třetí místo v první řadě, kde bude společně s Italem Savadorim a týmovým kolegou Argentincem Mercadem.
„Že by mi dnes přálo štěstí se opravdu říct nedá,“ prozradil po kvalifikaci Ondřej Ježek. „Bohužel se mi v kvalifikaci připletli do cesty pomalí jezdci a to snad v každém kole. Zejména v tom úplně posledním, které jsem měl rozjeté na pole position, jsem dojel Španěla v poslední šikaně.“

„Je to velká škoda, protože motorka fungovala skvěle a mohl jsem zajíždět rychlá kola i ke konci kvalifikace. Uvidíme jaké bude zítra počasí, ale na závod jsem opravdu dobře naladěn,“
dodal závěrem jezdec Ducati 1199 Panigale R v barvách týmu Barni Racing.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist