Ježek je po pátečních trénincích nejrychlejší

V italském Misanu se na úvod parádně předvedl český motocyklový závodník Ondra Ježek z týmu TripleM by Barni Racing Ducati. Na dráze italského okruhu zajel v úvodním tréninku třetí čas, ve druhém byl nejrychlejší a páteční program dokončil na špici výsledkové listiny kombinace časů obou tréninků kategorie Superstock 1000.

Ježek je po pátečních trénincích nejrychlejší

V Misanu jel Ondra před deseti lety svůj první světový závod a podle pátečních tréninků by se dalo říct, že mu italský okruh chce k tomuto výročí přichystat dárek v podobě nějakého hezkého výsledku. Alespoň tomu napovídají jeho výkony v úvodních dvou volných jízdách.

„Jsme na výsost spokojení s prvním i druhým tréninkem. Zejména samozřejmě s tím druhým, kde jsem byl první. Ihned jsme smazali ztrátu na ostatní týmy, které tu testovaly, což bylo ohromně pozitivní,“ uvedl Ondra po trénincích a nemohl si vynachválit svou Ducati Panigale R.

„Motorka funguje velmi dobře. Uvidíme, zda menší změny do sobotního tréninku a kvalifikace přinesou další posun a zlepšení,“ dodal závěrem. V sobotu je od devíti hodin třetí trénink a termín kvalifikace je v 16:55 hodin.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist