Třetí pole position pro tým Intermoto

V sobotní kvalifikaci třídy Supersport získal první místo na startu závodu v Assenu francouzský motocyklový závodník Florian Marino, člen české stáje Kawasaki Intermoto Ponyexpres. Jezdec motocyklu Kawasaki ZX-6R zajel své kvalifikační maximum na hodnotu 1'38,106 sekundy a druhého Sofuogla porazil rozdílem desetiny.

Třetí pole position pro tým Intermoto
Pole position Floriana Marina je pro tým třetí v historii. Assen “Katedrála rychlosti“, jak říká nápis na vjezdu do paddocku, nám přinesl velkou radost. Super moment v práci celého týmu. V roce 2007 tým ještě jako KL Intermoto s Mattem Lagrivem dokázal zvítězit v kvalifikaci na anglických okruzích Donington a Brands Hatch. Nyní v Assenu Florian držel první místo i během včerejších tréninků, šesté místo pak PJ Jacobsen.
V sobotní kvalifikaci si Florian svoji pozici potvrdil a PJ nakonec skončil s minimálním rozdílem devátý. Bude mu tedy patřit třetí řada startovního roštu. Tony Coveña skončil osmnáctý a při svém domácím závodě tak zaznamenává pokrok.
Celý tým děkuje všem partnerům, přátelům a fanouškům díky nímž může zažít tyto super chvíle. Speciálně pak všem členům týmu za výbornou práci.
Víme všichni, jak říká dlouholetý tým-technik Zdenda Plašil “Zajíci se počítají až po honu,“ ale první místo v kvalifikaci je velmi příjemné. Zítra má podle všech předpovědí pršet, což by byla opravdu škoda. Tým je ale připraven na obě varianty nastavení.

Tak nám prosím držte palce.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.50
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist