Supersportový indický tým Kawasaki se čtyřmi piloty

Z dosavadního týmu MSD R-N Racing vznikl nový tým Mahi Racing. Bude mít celkem čtyři jezdce a představení tohoto týmu se konalo v indickém Mumbai.

Supersportový indický tým Kawasaki se čtyřmi piloty
Jelikož mistrovský tým Lorenzini má velké finanční problémy, tak závodění továrního supersportového týmu Kawasaki bude řízeno v sezoně 2013 indickým týmem Mahi Racing.

Také mistr světa Kenan Sofuoglu z Turecka byl přetransferován k Mahi Racing, stejně jako čtvrtý z letošního MS Fabien Foret z Francie, naposled ve službách hradeckého týmu Intermoto Step.
V juniorském týmu této stáje pojedou stejně jako v uplynulé sezoně Brit Dan Linfoot a Francouz Florian Marino.

S touto sestavou nemůže být jiný cíl, než zisk titulu mistra světa. "Už v roce 2012 se nám podařilo dosáhnout několik dobrých výsledků, ačkoliv jsme do sezony vstoupili až v její druhé polovině. Tým ovšem odvedl skvělé výkony. V mladé historii našeho týmu jsme hned v pátém závodě získali první podiové umístění", řekl při prezentaci týmu velmi spokojený týmový prezident Arun Pandey.
O finanční pokrytí týmu se kromě jiného bude starat také indická kriketová hvězda Mahendra Singh Dhoni, který je velkým fanouškem motocyklového závodění.

V Greater Npida ležícího v blízkosti Dehli se v sezoně 2013 pojede vůbec první závod světového šampionátu superbiků. Kapitán indického kriketového národního týmu Dhoni plánuje v Indii otevření dvou motocyklových škol.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist