Zazi (1006) napsal 25.07.2012 v 12:48

*** kdyby se "obyvatelé Ruska" (takže "Rusové")

Zazi (1006) napsal 25.07.2012 v 12:47

... a právě proto můžeme mluvit o velikém štěstí pro Intermoto.
1/ první red flag vyvěšena po ne zrovna zdařilém Fabienově startu, kdy byl někde kolem pátého místa.
2/ restart ze strany FF byl super! A následovalo níže popsané. Kdyby se Rusové z Rivamoto vešli do 14-tého kola dřív, pak byl FF stříbrný.
Ale na to se historie neptá.. stejně jako se dnes neptá na ty kvanta smůly, kterou si (K+L) Intermoto v minulosti procházelo. Nürburgring a nesmyslná DSQ Gina. Tamtéž o dva roky dřív a sestřelení M.Lagriva od R.Harmse, Salt Lake City 2009 a zpěněné palivo v Massimově Hondě... atd. atd. atd.

Zazi (1006) napsal 25.07.2012 v 12:37

Lech: ono to není tak složité. Konec 13-tého kola = 1. 99, 2. 54, hned za lajnou při vjezdu do 14-tého kola předjíždí Turek Fabiena. Tedy v končícím 14-tém kole vidíš na Géčku Turka v čele poprvé. Podruhé už přijíždí v 15-tém kole s rukama nad hlavou, protože chvíli před tím byla vyvěšena red flag (a on si stejně jako ostatní myslel, že musí být vítězem právě on). A proč je naopak vítězem FF? Poněvadž se vzadu loudali Eda Blochin s Olegem Pozdnějevem a v momentně vyvěšení red flag ještě neměli dokončeno 14-té kolo. Proto se vzaly výsledky z kompletního 13-tého kola. OK?

Lech (57) napsal 24.07.2012 v 16:57

No já byl na Géčku a viděl jsem minimálně dva průjezdy že Sofuoglu už byl před Foretem. No do prostoru startu a cíle jsem neviděl. Asi tam zase šel Foret zpátky na první pozici během těch posledních průjezdů než vyvěsili ta červené vlajky.Tož tak.

Blackforce (661) napsal 23.07.2012 v 23:08

Marex- rád bych si někde přečetl, že je ok. Samozřejmě naraženiny, po tom co jsme viděli beru jako bebina.

imoladu (90) napsal 23.07.2012 v 22:21

Marex-z idealní stoy odskákal a pak zustal ležet na levém kraji dráhy-tama stopa nikdy nevedla.

martasjRSV (508) napsal 23.07.2012 v 15:59

Marex ... jakýho druhýho fleku? Gino loni vyhrál a Foret letos vyhrál taky.

Marex (2570) napsal 23.07.2012 v 14:16

Mimochodem. Gino se radoval vloni přesmě ve stejném místě, jako letos Foret. I když z druhého fleku.

Marex (2570) napsal 23.07.2012 v 14:15

Blackforce: Jojo. Bylo to drsný!!! Zůstal ležet v ideální stopě a nehýbal se... žel, byl odnesen na nosítkách. Taky mu přeji,aby byl O.K.

gsx-goes-to-cbr (1) napsal 22.07.2012 v 22:07

Jak může autor napsat že zasáhlo štěstí, když někdo havaroval?? Viděli jsme ten pád naživo a divím se, že pilot dokázal opustit trať po svých, když se vzápětí skácel k zemi Štěstí bude jestli se vážně nezranil!!

Jinak Foretovi gratuluju..

OJ-19 (13) napsal 22.07.2012 v 21:44

Biker xx: Lechovi je asi divný to, že bere body někdo, kdo havaroval. A já si taky myslím, že ten, kvůli komu se závod zastavil, by neměl být klasifikován - prostě by mohlo být pravidlem, že bude z pořadí onoho předchozího kola vyškrtnut. Použiju tvou otázku: bylo by na tom něco divnýho?

Biker_xx (2319) napsal 22.07.2012 v 20:24

Lech: Do cíle nedojel nikdo, pod červenejma se hned zajíždí do boxu. Takže to musíš hodnotit po posledním průjezdu startem/cílem. Ale tim průjezdem, kterym projeli úplně všichni, vč. toho posledního. Co je na tom divnýho? Jak bys to chtěl udělat jinak?

Blackforce (661) napsal 22.07.2012 v 20:22

Na Gecku v SSP dostal highsidera Pawel Szkopek, vypadalo to hooodne skarede, odvazela ho sanitka. Doufam, ze nic vazneho to nebude.

Venda (33) napsal 22.07.2012 v 19:25

Po těch smůlách loni a předloni se štěstíčko ukázalo zase na druhé straně. Bohužel na ukor padu někoho jinýho, tak snad bude OK.

Lech (57) napsal 22.07.2012 v 19:21

Diné pravidla.Někdo havaruje,nedojede do cíle ani zkráceného závodu a přece boduje...

Láďa650 (76) napsal 22.07.2012 v 16:20