Rogerse dělily od bodu tři pozice

Týmu Com Plus SMS Racing se svým jezdcem Fraserem Rogersem nastoupil na španělském okruhu MotorLand Aragón ke druhému letošnímu závodu mistrovství světa v třídě Supersport. Osmnáctiletý britský závodník startoval do závodu třiadvacátý a cílem nedělního klání projel osmnáctý.

Rogerse dělily od bodu tři pozice
Fraser Rogers se tentokrát mezi bodované pozice nepodíval, nicméně vzhledem k jeho věku a minimálním zkušenostem lze i toto osmnácté místo považovat za pozitivní výsledek. Zejména pak, když britský jezdec českého týmu po celý víkend neustále zrychloval, aby ho nakonec od dalšího světového bodu dělily pouze tři pozice.

Nyní je před týmem Com Plus SMS Racing několik dní volna. Třetí závod sezony je na programu 27.dubna v Nizozemsku. To světový šampionát produkčních motocyklů zavítá do kultovní „Katedrály“, tedy na slavný okruh TT-Assen.

Manažer a majitel týmu Jan Saska k víkendu na okruhu MotorLand Aragón blíže uvedl: „Ve španělském Aragonu jsme na body sice nedosáhli, ale nemohu říct, že jsme zklamáni. Fraser sváděl na trati pěkné souboje a konečné osmnácté místo asi odpovídá jeho současným schopnostem. Během celého víkendu pracoval velmi tvrdě, což se projevilo i na výsledných časech.“
„Krok za krokem se přibližuje k jezdcům před sebou a pokud bude takto pokračovat, věřím, že během několika dalších závodů bude svádět boje o bodovaná umístění. Při jeho mládí a talentumá k tomu všechny předpoklady. Děkuji celému týmu za dobře odvedenou práci a těšíme se do holandského Assenu.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist