Roberto Rolfo podepsal s týmem Lorini

Zkušený italský závodník Roberto Rolfo podepsal s týmem Lorini a v roce 2015 bude pokračovat v mistrovství světa třídy Supersport. Po dlouhé době absolvuje návrat do sedla japonské Hondy s níž naposledy závodil v třídě Superbike v roce 2009.

Roberto Rolfo podepsal s týmem Lorini
Čtyřiatřicetiletý Roberto Rolfo má za sebou necelých pět sezon v mistrovství světa třídy Superbike a do kategorie Supersport poprvé přestoupil v roce 2013. Tam rovněž zaznamenal své první umístění na stupních vítězů, když v posledních dvou sezonách závod třikrát dokončil třetí. Letos závodil na Kawasaki týmu Go Eleven a v celkovém hodnocení obsadil sedmé místo.
Pro nadcházející sezonu má italský závodník k dispozici stroj Honda CBR600RR s nímž má v plánu zajet ještě výsledkově lepší ročník než byly uplynulé dva. „Jsem za tuto příležitost moc rád,“ uvedl Roberto Rolfo. „Po celkově šestém místě z roku 2013 a sedmém letos si myslím, že bych se v příštím roce mohl s novým týmem posunout o něco výš.“

„Jsem maximálně motivovaný a koncentrovaný na to, abych v tomto novém dobrodružství zaznamenal úspěšnou sezonu. Rád bych proto poděkoval týmu za jejich důvěru, kterou do mě vložili,“
řekl závěrem Roberto Rolfo, který v superbikovém šampionátu závodí s přestávkami od roku 2006. Od roku 1998 byl jezdcem mistrovství světa prototypových motocyklů, kde v roce 2003 získal titul vicemistra čtvrtlitrové kubatury.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist