RivaMoto do své druhé sezóny

Po oficiální prezentaci ruského závodu superbikového šampionátu byl představen v rámci moskevského týdne módy další ruský supersportový tým RivaMoto, který pojede šampionát supersportů 2012.

RivaMoto do své druhé sezóny
Nové barvy, tým ve stejném složení. Stáj RivaMoto známe už z letošní sezóny, do té příští ale vstupuje tento ruský tým s úplně jiným cílem a s posilou na místě jezdeckého trenéra, kterým je populární irský ex-pilot MotoGP Jeremy McWilliams.
Jezdci zůstávají stejní jako v minulém roce, tedy dva Rusové Eduard Blokhin a Oleg Pozdneev. Tým se pochopitelně těší na svůj první domácí závod, který se pojede 28. srpna 2012 na trati Moscow Raceway.

Otázkou samozřejmě zůstává, zda se oběma výše jmenovaným jezdcům bude více dařit než v jejich premiérové sezóně, kdy měli problémy se do závodu vůbec kvalifikovat, nebo zda se tým neposílí ještě některým jiným ruským jezdcem.

Této prezentaci týmu RivaMoto v "Gostinom Dvore" v samém středu ruské metropole Moskvě byla věnována i neobvyklá pozornost ruské státní televize. Nové barvy motocyklu pocházejí z ateliéru přední ruské návrhářky Natalie Kolykhalové.
Již předtím bylo v médiích prezentováno, že se šampionátu 2012 zúčastní další ruský supersportový tým Yakhnich Motorsport, tedy stáj patřící promotérovi ruského závodu Alexandrovi Yakhnichovi. Tento tým se s jezdcem Vladimírem Leonovem zúčastnil dokonce letošního finále v Portimau a zde skončil senzačně v Top-10.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist