ProRace veze z uplakané Anglie Top 10

Kdo doufal, že nedělní počasí v Anglii bude jiné, nebo třeba lepší, ten se opravdu zmýlil. Nedělní ráno sice ukazovalo sluníčko, ale opak byl pravdou. Jako přes kopírák. Jen snad přeháňky nebyly natolik vydatné.

ProRace veze z uplakané Anglie Top 10
Rozhodování co bude, zda sucho nebo mokro začlo již při ranním warmupu. Nakonec zvítězila varianta sucho a Gábor se blýskl opět skvělým časem, když 6. místo napovídalo, že se dobře vyspinkal a na závod se moc těší.

Start našeho závodu byl nejdříve posunut, jelikož v závodě SBK, který se jel před námi, došlo hned na začátku k havárii a poté co byl odstartován jako suchý závod, byl po projetí dvou kol zastaven pro "drops of the rain" neboli kapky deště.

Záhy byl odstartován jako mokrý závod, ale sluníčko z něj udělalo závod za velmi příjemného počasí.
Start se Gáborovi povedl a prvním kolem projížděl na osmém místě. Každým dalším kolem získával, až v pátém byl na úžasném pátém místě. V šestém kole ale došlo ke kolizi mezi ním a Moraisem, při které se Gábor málem odporoučel z trati ven a došlo k propadu o tři místa. Tady jezdil další čtyři kola a na závěrečných pět kol se propadl ještě o jedno místo na konečné 10. Top 10 je skvělé umístění a všichni věříme, že bude lépe.

Výsledky během víkendu tomu napovídají. Příští závod se jede v Moskvě, na okruhu který nikdo nezná a proto ve středu před závodem je jeden testovací den.

V celkové klasifikaci jezdců je Gábor na 18. místě, když ve všech čtyřech odjetých závodech dokázal bodovat.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist