Prorace: Skvělá volba dalšího náhradníka

Po nepříliš povedeném vystoupení Valentina Debise v Imole a tragickém závodě v Moskvě, jsme jako dalšího náhradníka za zraněného Gábora Talmácsiho zvolili dvaadvacetiletého Ronana Quarmbyho. Jezdce z Jižní Afriky, který loňskou sezonu úspěšně jezdil v Supersportech a celkově ji zakončil na osmém místě, když právě na Silverstonu dojel čtvrtý.

Prorace: Skvělá volba dalšího náhradníka
Tato volba se ukázala jako povedená, jelikož hned v prvním volném tréninku Ronan Quarmby doslova zazářil na třetím místě za dvojicí Sofuoglu - Lowes. Ronan neseděl na závodní motorce od loňského posledního závodu v Magny Cours a v první kvalifikaci zlepšil svůj čas a zajel čtrnácté místo.
Jelikož se s naší motorkou teprve sžíval, bylo nutno vyzkoušet různá nastavení a určit, co je pro jeho dlouhou postavu a styl jízdy to nejlepší. Ve druhém volném tréninku dnes ráno ale přišlo další zlepšení a deváté místo. I proto jsme očekávali zlepšení také v kvalifikaci a skvělé postavení na zítřejším startovním roštu.
Očekávali jsme top ten a to se také podařilo, když třetí řada a deváté místo nám uteklo doslova po odmávnutí konce kvalifikace, když poslední jezdec na trati se ještě dokázal před Ronana vmáčknout a devátou pozici mu sebrat. Do zítřejšího závodu tedy startujeme ze čtvrté řady a desátého místa.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist