ProRace má z finálového závodu 9. místo

Další skvělé umístění v Top Ten veze pražský tým z posledního závodu sezony 2012.

ProRace má z finálového závodu 9. místo
Perfektní postavení na startu dávalo velké šance připsat do bodové sbírky pěknou řádku bodů. Naštěstí, nebo naneštěstí jsme se ráno probudili do totální "deky", tma, zataženo, déšť, ale poměrně teplo. Tyto podmínky sice nejsou moc dobré pro diváky, ale pro našeho jezdce naopak.
Spousta vody na trati, to je dobré. Nejhorší je, když potom voda začne ustupovat a trať je sice pro suché pneumatiky nevhodná, ale během závodu začne ještě více osychat a to pneumatiky na vodu totálně destruuje. A tato situace nastala pro náš poslední závod.

Gabor se na startu sice lehce propadl na nějaké asi desáté místo, ale již během prvního kola se posunul na osmé a v dalším kole na šesté. Tady zůstal i poté, co se od předku odtrhla skupinka o čtyřech jezdcích a Gabor vedl další skupinku šest kol. Poté se o jedno místo propadl a na tomto místě postupně získával náskok. Bohužel došlo na situaci s osychající tratí a totální destrukcí
Sedm bodů za tento výsledek stvrdil celkově osmé místo týmu Prorace v Mistrovství světa Supersportů. Tím více si tohoto ceníme, jelikož tým nasazuje jen jednoho jezdce do závodů a můžeme se směle měři s ostatními týmy, kde jedou ve všech závodech jezdci dva. Pro Gabora za účinkování v tomto světovém šampionátu jen v polovině sezony je třinácté místo také skvělým výsledkem a slibem na příští sezonu.
Tímto děkujeme všem členům týmu, ale i všem věrným partnerům a především všem, co nám věří.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist