Pešek: Velká spokojenost po testu

Český dvojnásobný vítěz závodů Grand Prix Lukáš Pešek má za sebou další test se supersportovým motocyklem Honda svého nového českého týmu ProRace, který absolvoval na španělském okruhu "Circuito Cartagena".

Pešek: Velká spokojenost po testu
Po dvoudenním testu začátkem týdne v Aragónu se český supersportový tým Prorace na čele s jezdcem Lukášem Peškem přesunul ve Španělsku na další okruh do Cartageny. Zde testoval tým celé tři dny - pátek až neděle - a po jeho skončení panovala jak v týmu, tak u jezdce samotného obrovská spokojenost a to i přesto, že na okruhu "Circuito Cartagena" byl dosti velký provoz. Třeba včera odjel náš dvojnásobný vítěz závodů Grand Prix i závodní simulaci a celkově "nahroutil" za tři dny přes 900 km.

"Celý tento test hodnotím kladně. Úkol byl zvyknout si na motocykl Honda, který je pro mě úplně nový. Myslím si, že se nám to povedlo. Najeli jsme hodně kilometrů a já se na motorce cítím stále lépe a lépe. Už teď se těším na další test a doufám, že už začneme jezdit také rychlé časy. Tým fungoval na jedničku. Myslím, že si budeme rozumět", řekl po testech našemu webu spokojený Lukáš Pešek.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist