Patrick Jacobsen nahradí Pawla Szkopeka

Patrick «PJ» Jacobsen pojede příští závodní víkend v Assenu - třetí závod supersportového šampionátu - místo zraněného pilota Hondy Pawla Szkopeka.

Patrick Jacobsen nahradí Pawla Szkopeka
Teprve 18-letý americký jezdec Patrick Jacobsen se konečně dočká své premiéry ve světovém šampionátu supersportů. V Assenu dostane šanci místo zraněného Pawla Szkopeka v týmu Bogdanka-Honda. Ten si bohužel před dvěma týdny zlomil při tréninku v Imole pravou holenní a lýtkovou kost.
Patrick Jacobson - přes své mládí - se už může pochlubit podiovými umístěními na národní úrovni v USA a ve Španělsku. Rovněž má za sebou start s wild card při Grand Prix Indianapolis 2008 v tehdejší kubatuře 125-ccm. Nyní si chce Američan «PJ» udělat jméno i na mezinárodní úrovni. Ostatně tým Bogdanka Honda PTR už tohoto velkého amerického talenta dlouho pozoruje a má ho ve svém hledáčku talentů.
"Cítím se opravdu skvěle a hodně jsem trénoval: Jsem opravdu rád, že mohu závodit v MS za tým Bogdanka Honda PTR. Samozřejmě nevím, co mě čeká, neboť jsem nikdy v tomto super-sportovém šampionátu nezávodil. Ovšem v lednu jsem motocykl PTR-Honda už testoval. Je to velmi dobrý motocykl a těším se na závody", řekl spokojený Jacobsen.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist