Na MotorLand Aragón se Ježek těší stejně jako na nový airbag

Už je to nějaký ten rok od doby, kdy jel Ondra Ježek ve španělské Aragonii závod v kategorii mistrovství světa supersportů. Přesně se jednalo o rok 2011 a od té doby zná trať MotorLand Aragónu už pouze ze sedla litrové motorky třídy STK1000. Přesto ve znalosti okruhu vidí svoji výhodu ve srovnání s posledními dvěma závody v Austrálii a Thajsku.

Na MotorLand Aragón se Ježek těší stejně jako na nový airbag

Český jezdec Ondřej Ježek (Team GoEleven), jemuž v průběžném hodnocení šampionátu patří devátá pozice, by rád v Aragonii rozšířil své bodové konto. Proto před nadcházejícím víkendem nejen pár dní odpočíval, ale také tvrdě trénoval a to jak v tělocvičně, tak na kole či na endurové motorce.

V předvečer zahájení třetího podniku sezony Ondřej Ježek uvedl: „V Aragonu mám naježděno mnoho kilometrů na litrové Ducati. Trať tedy perfektně znám. Na šestistovce to bude jiné, ale myslím, že si s tím poradím.“

„Do Španělska vyrážím s dobrým pocitem. V uplynulých týdnech jsem si dobře odpočinul a také zatrénoval. Určitě bych chtěl vylepšit své osmé a desáté místo z Austrálie a Thajska a posunout se vzhůru v celkové klasifikaci.“

„Těším se i na nový airbag, se kterým budu mít na trati bezpečnější pocit,“
dodal závěrem český závodník Kawasaki, který do prvního volného tréninku vyrazí s modifikovanou kombinézou firmy PSI, která má „pod kůží“ zabudovaný airbag systém D-Air Armor.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist