Místo Ivanova pojede Martin Jessopp

Hradecký tým Josky Kubíčka nastoupí o tomto víkendu s náhradním jezdcem. Místo Rusa Vladimíra Ivanova nastoupí s číslem "40" Brit Martin Jessopp. Důvodem je nedodržení smlouvy z ukrajinské strany!

Místo Ivanova pojede Martin Jessopp
Martin Jessopp je stabilním jezdcem šampionátu BSB, kde jezdí za tým Rapid Solicitors Bathams Racing s motocyklem Ducati 1098R.
Aktuálně je tento 25-letý rodák z Yeovilu, slyšící na přezdívku PTJ (Part Time Jessoppie) na 11. místě britského šampionátu superbiků, když si v kvalifikaci na poslední závod v Silverstone vyjel 7. místo. V první silverstonské jízdě skončil 9., druhou pak nedojel. 

Jinak v letošní sezóně dojel nejlépe jako 4. ve druhé jízdě v Doningtonu, předtím v Cadwellu byl dvakrát sedmý a jednou osmý. A za zmíněnou stojí i jeho šesté místo ve Snettertonu.

Manažer týmu Joska Kubíček řekl našemu webu přímo z paddocku Magny Cours: "Ukrajinská strana splnila své finační sponzorské závazky pouze ze 2/3 třetin. Je mě líto ruského jezdce Volodi Ivanova, ale museli jsme sáhnout k jinému řešení a tak za něho pojede tento kvalitní britský náhradník".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist