Maďarský Schmidt Racing angažoval Nicolase Terola

Místo pro rok 2016 získal španělský závodník Nikolas Terol v novém týmu Schmidt Racing, který v mistrovství světa třídy Supersport pojede s motocyklem MV Agusta F3 675. Mistr světa nejnižší kubatury prototypového mistrovství světa z roku 2011 letos nahradil v posledních třech závodech sezony zraněného továrního jezdce MV Agusty Julese Cluzela a nasbíral celkem třiadvacet bodů.

Maďarský Schmidt Racing angažoval Nicolase Terola

Poměrně úspěšný návrat na závodní dráhu ale Nicolasi Terolovi automaticky nezajistil sedačku pro nadcházející sezonu, protože oba jezdci stáje MV Agusty Jules Cluzel a Lorenzo Zanetti měli podepsány smlouvy pro rok 2016 a také ostatní týmy již postupně uzavíraly své jezdecké sestavy.

Španěl měl nakonec štěstí, protože zůstane s motocyklem MV Agusta a pojede s novým týmem Schmidt Racing. Sedmadvacetiletý Nicolas Terol to zatím neměl po přechodu ze seriálu Grand Prix vůbec snadné a právě nadcházející sezona může být zlomová v tom směru, že ho uvidíme znovu jezdit na špici závodního pole.

K podpisu smlouvy Nicolas Terol uvedl: „Vracím se zpátky do mistrovství světa supersportů. Je to kategorie, kterou mám rád, protože šestistovky znám už ze svého působení v Moto2. Je to jediné místo, kde jsem chtěl v roce 2016 závodit. Už se na to moc těším.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist