Kawasaki Intermoto Ponyexpres: Úspěšný test v Aragónu

Supersportový tým Kawasaki Intermoto Ponyexpres absolvoval třídenní testy na španělském okruhu v Alcanizi, tedy na trati zvané MotorLand Aragón. Těchto testů se zúčastnily i další přední týmy MS-Supersport. Za náš tým se testů zúčastnil pouze italský pilot Luca Scassa, neboť jeho týmový kolega David Salom se těsně před odjezdem na testy zranil při tréninku na motokrosové motorce a při pádu si přivodil zranění své pravé ruky.

Kawasaki Intermoto Ponyexpres: Úspěšný test v Aragónu
Luca Scassa využil testů k najetí přes 400 km a k vyzkoušení dvou druhů pneumatik Pirelli. Právě tu druhou směs bude tým Kawasaki Intermoto Ponyexpres zřejmě používat při prvním evropském závodě MS-Supersport 2013, který se na tomto okruhu pojede už příští víkend od 12. do 14. dubna. Luca Scassa dosáhl nejlepšího času 2.03.7 min, kterým zůstal o pouhých 0,4 sec. za traťovým rekordem Sheridana Moraise.
Joska Kubíček, majitel a manažer týmu: „Test hodnotí celý tým jako úspěšný, i když v něm za nás testoval pouze jeden pilot. Díky velkému pracovnímu nasazení Lucy Scassy, který testoval „od nevidím do nevidím“, jsme nasbírali řadu důležitých dat pro evropskou premiéru na tomto okruhu, která se koná za necelý týden. Také jsme vyzkoušeli nové směsi pneumatik, speciálně připravených firmou Pirelli pouze pro tento okruh. David Salom by měl být do druhého závodu letošního MS-Supersport v pořádku. Kamion samozřejmě necháváme na okruhu, a zůstává tam i velká část týmu“.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist