Kawasaki Intermoto Ponyexpres po kvalifikaci

Trojice závodníků české stáje v třídě Supersport Francouz Florian Marino, Američan Patrick Jacobsen a Nizozemec Tony Coveňa obsadili v kombinaci časů tří volných tréninků v pořadí páté, sedmé a sedmnácté místo. Po sobotní kvalifikaci je třetí řada pro sedmého Jacobsena s osmým Marinem, Coveňa startuje dvacátý.

Kawasaki Intermoto Ponyexpres po kvalifikaci
Sobotní kvalifikaci blíže popisuje tisková zpráva týmu Kawasaki Intermoto Ponyexpres:

Další zastavení jara, jak se říká v jednom hodně starém ruském seriálu, ovšem v pravém horkém italském provedení, probíhá na kultovním okruhu v Imole. Trať Dina a Enza Ferrariho hostí již čtvrtý závod mistrovství světa tříd superbike a supersport. Během volných tréninků naši jezdci zaujímali umístění vždy v první desítce, Florian jednou skončil i druhý.
V dnešní kvalifikaci to ale bylo trochu jinak. Přes opravdu několikrát velmi dobře rozjetá kola na první řadu v podání Floriana a Patrika to úplně o desetinky nevyšlo a naši jezdci zaujímají 7. a 8. místo, když kvalifikaci vyhrál výborným kolem Jules Cluzel před Kenanem Sofuoglem. Tony Coveňa skončil na dvacáté příčce, ale s opravdu minimální ztrátou na bodovaná místa. I Tony zde zaznamenává progres.
Tentokráte čeká tým ještě spousta práce na nastavení motorek, které chceme vyzkoušet v zítřejším warm-upu. Na zítřejší závod se zde očekává slušná návštěva, protože už během kvalifikací zde byla spousta diváků.
Děkuji za super práci celému týmu a díky všem partnerům, že můžeme být v tomto dobrodružství zvaném mistrovství světa.

Krásný víkend a zítra držte palce - v 11:40 hodin to všechno začne.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist