Druhý závod s Gaborem Talmacsim

Poté co se tým domluvil na zbytek sezóny s Gaborem Talmacsim a odjel s ním poslední závod v Misanu, kde Gabor skončil na 15. místě, přivítal další kolo Mistrovství světa Supersportů španělský Aragon.

Druhý závod s Gaborem Talmacsim
Čas mezi oběma závody věnoval celý tým usilovnému testování a hledání nejlepšího nastavení pro Gabora. Kromě toho, že více než rok neseděl na motorce, je na nastavení velice citlivý a náročný. Testování v Mugellu, při Italském mistrovství CIV, bylo velmi intenzivní a za pomoci lidí od podvozků Andreani a brzd Bremba se nám podařilo najít základní linii, kterým směrem se vydat.

Toto se i potvrdilo během obou odjetých závodů v Mugellu. Celá tato šňůra Misano - Mugello - Aragon byla velice náročné i pro naše mechaniky, kteří museli několikrát měnit motor a především postavit zcela novou motorku. Do Aragonu jsme přijeli sice spokojeni s progresem, ale totálně zmoženi vedrem, které jak v Itálii, tak ve Španělsku panuje. Teploty přes den se šplhají přes 40 stupňů a asfalt dosahuje k 65.
S tímto jsme tedy nastoupili do prvních treninků a úsilí bylo hned znát. Gabor zajel dvanáctý nejlepší čas a v první kvalifikaci dokonce desátý. Přes to, že časy stále zlepšoval, nepodařilo se mu ve druhé kvalifikaci dnes v sobotu desáté místo udržet. Do zítřejšího závodu tedy bude startovat ze čtvrté řady, 16. místa. Určitě jsme udělali obrovský kus práce, ale stále máme co dohánět a zlepšovat v nastavení motorky. Nicméně nic není ztraceno a zítra bychom rádi zaútočili na první desítku.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist