Druhé vystoupení týmu Prorace v seriálu SSP

Historicky druhé vystoupení týmu Prorace s Patrikem Vostárkem v Mistrovství světa Supersportů je za námi. Z německého Nürburgringu, kde Patrik v minulosti exceloval v kategorii Superstock 600, se tentokrát tým i jezdec vrací bez bodového zisku.

Druhé vystoupení týmu Prorace v seriálu SSP
Již v počátečním volném tréninku se ukázalo, že naskočení do rozjeté sezony bude těžší, než jsme si představovali. Ačkoliv motorka tentokrát fungovala bez problémů, nedokázali jsme se v 33-ti členném startovním poli prosadit do plánované první desítky.

Do závodu Patrik tedy startoval po pádu v závěrečné kvalifikaci z dvacáté pozice a v cíli byl odpočítán na pozici devatenáct, když sváděl poslední kola velmi tvrdý souboj ve skupině o sedmnácté až dvacáté místo.
Další závod se jede 25. září v italské Imole a do té doby čeká jezdce i tým ještě mnoho práce, abychom z Itálie dovezli konečně top ten, tedy body za první desítku. Všichni si uvědomujeme, jak těžké to bude, ale je to náš cíl a je nutno pro to udělat vše. O týden později pojedeme ve francouzském Magny Cours. Poté se tým rozhodne i na základě výsledků, zda bude příští rok pokračovat v Mistrovství světa Supersport, nebo ne.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist