David Salom je po Almerii spokojený

Nový jezdec českého týmu Intermoto Kawasaki Španěl David Salom - vicemistr světa supersportů ze sezony 2011 - je s průběhem dvoudenních testů v Almerii velmi spokojen.

David Salom je po Almerii spokojený
"První den proběhl velmi dobře. Musím ale nejdříve získat dobrý pocit na motocyklu", řekl po prvním dni testování vicemistr světa supersportů 2011.

Druhý den ukončil hradecký tým testování už po 15. hodině, neboť foukal mrazivý vítr a ten zapříčinil i lehkou havárii Davida Saloma. Motocyklu a ani pilotovi se nic nestalo, odnesla to pouze stupačka: "Jsem velmi spokojený, zvykám si na tým a oni na mě! Ale vše funguje tak, jak má, prostě pohoda, nyní jdeme na společnou večeři do hotelu, je zde opravdu zima.".
Zítra ráno se vše zbalí a pak se celý tým Intermoto Kawasaki přesouvá do Jerezu, kde bude testovat od pondělí. Tým by měl mít na testech k dispozici speciální gumy Pirelli pro Jerez, s kterými by měl absolvovat předposlední závod letošní sezony.

Po skončení testů se veškerý materiál zabalí do připravených beden a ty pak už poletí přímo do Austrálie, kde se v polovině února konají ještě před úvodním závodem na Phillip Islandu oficiální testy Infrontu.

Jinak Mallorčanu Davidovi Salomovi k ruce stojí jako "riding coach" dvojnásobný světový šampion supersportů Australan Andrew Pitt, který tak posílil management královohradeckého týmu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist