CORE” Motorsport Thailand spojil síly s Ten Kate Honda

Tým CORE” Motorsport Thailand letos závodí s Hondou CBR600RR připravenou Ten Kate Racing a společně s Patrickem Jacobsenem mají před posledním podnikem v Kataru už jisté druhé místo v soutěži jednotlivců. Pro nadcházející sezonu MS Supersport spojili síly s Holanďany, jenž v supersportech získali devět světových titulů počínaje prvním Fabiena Foreta z roku 2002 a konče zatím posledním Michaela VD Marka z roku 2014. Cíle jsou jasné a to s Patrickem Jacobsenem šampionát vyhrát.

CORE” Motorsport Thailand spojil síly s Ten Kate Honda

Tým CORE” Motorsport Thailand zahájil letošní ročník s jejich domácím jezdcem Ratthaparkem Wilairotem. Ten dokonce vyhrál vůbec první závod supersportů v Thajsku, nicméně o něco později se s ním tým předčasně rozloučil. Po problémech Intermota získali do svých služeb Patricka Jacobsena a to byla trefa do černého.

Američan ve všech závodech v sedle Hondy bodoval umístěním na stupních vítězů a dokonce si na konto připsal dvoje vítězství. Tým si Jacobsena udržel a ten navíc získá výraznou podporu Hondy. V roce 2016 bude CORE” Motorsport Thailand plnohodnotným partnerem Ten Kate Racing s podporou Hondy a přístupem k speciálním komponentům.

„Jsme moc rádi, že jeden z našich nejsilnějších satelitních týmů s námi pro rok 2016 vytvořil ještě silnější vazbu,“ uvedl Ronald ten Kate. „Společně povedeme program Ten Kate Honda v mistrovství světa Supersport.“

„Výsledky roku 2015 naznačují jak silný je tým CORE” s Patrickem Jacobsenem. Myslím, že když jsme teď spojili síly, budeme do budoucna ještě silnější. Pawee je obrovským fanouškem motorsportu a vášnivým, co se týče závodění a vítězství, což plně odpovídá filozofii Ten Kate!“ uvedl Ronald ten Kate závěrem na adresu šéfa Core Chematis Pawee Pandumrongsatida.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist