Com Plus SMS Racing: Těžký španělský rozjezd

Tým Com Plus SMS Racing ve španělském Aragonu absolvoval tréninkové a kvalifikační boje na druhý závod Mistrovství světa Supersport.

Com Plus SMS Racing: Těžký španělský rozjezd
Na španělském okruhu Motorland Aragon probíhá druhý závod letošního Mistrovství světa Supersport, ke kterému se vypravil i český tým Com Plus Com SMS Racing. Ten se ze zahajovacího podniku v Austrálii vrátil se zraněným jezdcem, nicméně Balázs Nemeth má již zlomenou klíční kost v pořádku a je připraven zítra odstartovat do závodu. Bohužel výchozí pozici nebude mít jednoduchou. Zranění jej sice již nelimituje, nicméně stále nemůže najít svůj předchozí jezdecký rytmus. V kvalifikaci obsadil až 33. místo a on i celý tým proto doufá, že se ze Španělska bude po závodě vracet s pozitivními dojmy.
Jan Saska, manažer a majitel týmu: „V krásném prostředí okruhu Motorland Aragon se nám zatím nedaří. Balázsova klíční kost je již sice v pořádku, nicméně následky tohoto vážného úrazu se projevily. Po včerejším 31. místě v kvalifikaci se dnes nepodařilo páteční čas zlepšit a výsledné 33. místo je zklamáním především pro jezdce samotného. Do zítřejšího závodu se pokusíme udělat vše pro to, aby jezdec opět našel ztracenou pohodu co nejdříve a vrátil se na pozice, kam právem patří. I to, že se právě nedaří, k závodění patří a my to jistě jako tým zvládneme.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist