Com Plus SMS Racing tentokrát bez bodu

Mistrovství světa Supersport pokračovalo po měsíční přestávce ve francouzském Magny Cours a česká stáj Com Plus SMS Racing samozřejmě byla mezi týmy, jenž nastoupily do předposledního podniku sezony. Bohužel výsledek není takový, jaký by si v týmu přáli, protože Valentin Debise projel cílem na nebodované sedmnácté pozici.

Com Plus SMS Racing tentokrát bez bodu
Na dráze nedaleko města Nevers neměl o víkendu český tým Com Plus SMS Racing moc štěstí. Po problémech s motory musel jezdec české stáje Valentin Debise startovat do závodu z boxové uličky.
Po startu Valentin Debise sice postoupil o několik pozic, ale cílem závodu nakonec projel sedmnáctý. Tým však získal mnoho cenných dat a informací, které by rád využil za další měsíc, kdy šampionát končí na okruhu Losail v katarském Dauhá.

Manažer a majitel týmu Jan Saska víkend v Magny-Cours komentoval slovy: „V desátém závodě Supersportů ve francouzském Magny Cours nám štěstí opravdu nepřálo. Začalo to již cestou na závody, kdy nám explodovala pneumatika a značně poškodila návěs. Poté jsme během jediného dne zničili dva motory, a protože počet motorů na sezónu je limitován, čekala nás penalizace v podobě startu z boxové uličky.“
„V kombinaci s nedělním deštěm nám to opravdu nedávalo příliš nadějí na dobré umístění. Z tohoto pohledu se zdá, že konečné sedmnácté místo je maximem, kterého jsme mohli dosáhnout. Teď se budeme soustředit na poslední závod sezóny v katarském Losail.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist