Poslední bitvu o pozice na startu vyhrál Rory Skinner

Součástí závodního víkendu mistrovství světa silničních motocyklů v Aragonii je pohárová soutěž Red Bull Rookies Cup, jehož letošní ročník má na MotoLand Aragónu poslední dva závody. O celkovém vítězi se již rozhodlo v Misanu, nyní mladí a talentovaní jezdci bojují o zbývající pozice a především o konečné druhé místo. Do obou závodů odstartuje jako první Brit Rory Skinner, český závodník Martin Gbelec se do závodu kvalifikoval dvanáctým časem.

Poslední bitvu o pozice na startu vyhrál Rory Skinner

Britský závodník Rory Skinner zajel ve druhém tréninku čtvrtý čas, ale v kvalifikaci už nezaváhal a s maximem na kolo 2'01,745 sekundy získal pole position na startu, což je jistě hezký dárek k čtrnáctým narozeninám, které oslaví tuto neděli. Brit porazil Holanďana Bo Bendsneydera (na fotografii dole), který společně s Raúlem Fernándezem odstartuje po Skinerově levici z první řady.

Z jezdců, kteří jsou v přímém souboji o celkové druhé místo startuje Oscar Gutierrez sedmý a Ital Fabio Di Giannantonio devátý, to znamená, že oba z třetí řady. Do čtvrté řady se kvalifikoval český závodník Martin Gebelec, jehož nejlepší čas 2'02,873 sekundy mu stačil na dvanáctou pozici.

První závod startuje v sobotu 26.září 2015 v 16:30 hodin a lze jej sledovat v přímém přenosu na televizní stanici Nova Sport 1. Pokud tuto stanici nemáte k dispozici, tak je další možnost – ZDE

Red Bull Rookies Cup – Kvalifikace
Pátek, 29.září 2015 – MotorLand Aragón, Španělsko
Red Bull Rookies Cup 2015 QP.PDF

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist