Karel Hanika o Aragónu

Český jezdec Karel Hanika zakončil letošní sezonu dvěma skvělými umístěními, když včera skončil pátý a dnes dokázal vyhrál. Jak viděl mladý motocyklový závodník tento závodní víkend, Exkluzivně pro náš web řekl brněnský student Gymnasia na Lerchově ulici následující myšlenky.

Karel Hanika o Aragónu
Bilance našeho Karla Haniky je letos opravdu výborná, celkový zisk 173 bodů, tři vítězství a celkem sedm podiových umístění. Brněnský jezdec tak navázal na předchozí výborné výsledky Jakuba Kornfeila - vítěze roku 2009 či Tomáše Vavrouše (2011 - 5. místo).

Po sobotním závodě nám Karel Hanika pro náš web řekl: "Start se mně celkem povedl. Během závodu jsem se pořád pohyboval mezi nejlepší sedmičkou, bohužel jsem měl problém s podvozkem a také trochu s nastavením převodu. Proto jsem na rovinkách ztrácel, nechci se ale na nic vymlouvat. Páté místo v cíli je dobré, neboť jsem teď třetí v šampionátu a vše bude záležet na nedělním závodě".
"Dnešní závod začal dobře. Jezdil jsem buď první nebo druhý a měl jsem pěknou bitvu s Florianem. Potom mě předjelo několik jezdců včetně Loie, ale pak jsem se prokousal nazpět dopředu. V posledním kole to byl docela nářez, ale vyšlo to!", řekl v cíli šťastný Kája Hanika. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.17
Známkováno: 6x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist