Zmatek kolem kauzy Kallio-Vincent

Zajímavé věci okolo dvojice jezdců Mikou Kalliem a Arnaudem Vincentem pokračuje, Kallio má zřejmě dvě platné smlouvy!!!

Zmatek kolem kauzy Kallio-Vincent
V minulých dnech překvapila celý motocyklový svět zpráva o vyhození Arnauda Vincenta z továrního týmu KTM, který dále oznámil, že podepsal smlouvu s finským jezdcem Mikou Kalliem a naopak francouzský jezdec prohlašoval, že dostal nabídku od týmu AJO Motorsports, tedy týmu kde Kallio jezdil několik roků, aby zde dojel letošní sezónu, ale že vše záleží na doručení osobních dokumentů nutných k podpisu nové smlouvy a tím i potvrzení účasti v dalších závodech. Včera však vyslal do světa tým AJO Motorsports zajímavou zprávu, která celou záležitost okolo Kallia a Vincenta ještě více zamotává.
V této tiskové zprávě se říká, že tým AJO Motorsports má s Mikou Kalliem podepsanou smlouvu, která byla podepsaná na konci roku 2000 s dobou platnosti čtyři roky. Tato smlouva tedy byla podepsaná ještě v době, kdy Kallio jezdil za tento tým finský šampionát, tedy ještě před rokem 2001, kdy finský mladík zářil v Mistrovství Evropy. Platnost této smlouvy je ještě i na příští sezónu a tak se zdá, že pokud Mika Kallio podepsal novou smlouvu s týmem KTM Red Bull, má nyní své závazky ke dvěma týmům v jednom šampionátu .... zajímavý přístup.
"Byli jsme docela překvapení, když KTM vydalo informace, že Kallio s nimi podepsal novou smlouvu. Z našeho pohledu má s námi Mika podepsanou smlouvu až do konce roku 2004," říká v tiskové zprávě manažer finského týmu Aki Ajo a pokračuje: "Začali jsme již jednat s Mikou o novém, továrním kontraktu pro rok 2004, ale nemohli jsme vědět, že Mika jedná také s KTM. V platném kontraktu patří všechna jednací práva nám. Skutečnost je taková, že Mika udělal nerozvážný krok a má nyní dva platné kontrakty se dvěma týmy. Doufám, že ještě před Brnem se tento problém vyřeší a všechny strany se budou moci začít soustředit na své hlavní věci," doplňuje v prohlášení Aki Ajo.
Každopádně bude zajímavé, jak v této záležitosti bude dvojice Aki a Esa Ajo postupovat i jak se zachovají další strany. Každopádně je jisté, že v případě, že se prokáže platnost obou Kalliových smluv, může mu dle reglementu hrozit až vyloučení z Grand Prix.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist