www.KamilPrager.cz

U příležitosti spuštění nových stránek Mistra ČR Kamila Pragera vznikl rozhovor o sezóně 2005.

www.KamilPrager.cz
Dalším českým jezdcem, který svěřil svou oficiální internetovou prezentaci do rukou pracovníků serveru www.racing.motorkari.cz, se v minulém týdnu stal dvojnásobný Mistr České republiky Kamil Prager. U příležitosti spuštění nového oficiálního webu www.kamilprager.cz jsem položil tomuto jezdci několik otázek. Jaká byla zima?
Zima ještě je!
Dobře, tak jinak. Co děláš letos v zimě?
Letos je zima výborná. Lyžuju, pomalu se připravuju na sezónu.
Co to znamená „pomalu“?
Pomalu, ale jistě! Normální příprava. Motorka je už připravená, já jsem taky už připravenej.
Budeš někde testovat nebo skočíš rovnou do prvního závodu?
Ne, ne, ne … určitě se pojedu někam svést. Kam … to je záhadou, protože to počasí je, jaký je. Zatím opravdu vůbec nevím kde to bude.
Co letos pojedeš za závody?
To co vloni - republika a jako tréninky Německo a Alpe Adria, protože ani jedno nejde společně, vždy se něco kryje. Sice Alpe Adria se jede s republikou, ale je tam asi čtyřikrát Rijeka a ta mi nepřijde zrovna bezpečná, moc se mi tam nechce.
Co spojení Kamil Prager a start na divokou kartu při brněnském závodě Mistrovství světa Superbike?
Zatím jsem nenašel řešení k této záležitosti. Je na to potřeba jiný motocykl a ten za normálních podmínek není. Zatím to teda je spíš ne, než ano. Určitě bych to chtěl jet, ale ne za každou cenu. Ta cena pronájmu motocyklu je tak vysoká, že si to nemohu dovolit. Sponzory to stejně nezajímá, stejně jako cokoliv jiného v České republice.
Jaké tedy máš cíle do této sezóny?
Jezdit vepředu, vyhrávat!
Obhájit tituly?
Nevím jestli obhájit, ale mě baví závodit a chci vyhrávat! Jestli obhájim nebo ne, k tomu je potřeba spousta štěstí. Když k tomu to štěstí je, tak to většinou vyjde. Uvidíme.
Doznal tvůj tým nějakých změn?
Ne. Nebyl důvod nic měnit, všechno funguje na jedničku.
Kamile, tak hodně štěstí a děkuji za rozhovor. Více informací o Kamilu Pragerovi naleznete na jeho oficiálních stránkách www.kamilprager.cz.
Pokud máte i Vy zájem o spolupráci s námi při tvorbě Vaší internetové prezentace, neváhejte a napište na: racing@motorkari.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist