WSS Magny-Cours

Dvojice týmu Ten Kate Honda slavila na francouzském okruhu, když Muggeridge zvítězil a Vermeulen dojel druhý.

Ve třídě Supersport kralovala na francouzském okruhu Magny-Cours opět dvojice týmu Ten Kate Honda, když v závodě zvítězil Karl Muggeridge (40:24,892) před svým týmovým kolegou Chrisem Vermeulenem (+3,543). Na třetím místě dokončil závod Jurgen Van Den Goorberg (+6,338), který v posledním kole předjel domácího Sebastiana Charpentiera.
Páté místo obsadil opět domácí Stéphane Chambon před Pere Ribou ze Španělska a dalším domácím jezdcem Mattiu Lagrivem. Pro osmé místo si dojel Christian Kellner před devátým Christophe Coganem a desátým Wernerem Daemenem.
Jedenácté místo vybojoval Simone Sanna v zřejmě posledním závodě za tým Yamaha Belgarda. Dvanáctý dojel domácí "kartař" Julien Da Costa, třináctý byl Gianluca Nannelli a čtrnáctý Michael Schulten. Poslední bod získal za patnácté místo Ludovic Holon.
Mistrem Světa se stal Chris Vermeulen (201). Velký souboj se však odehrál o druhé místo, kam se posledním závodem dostal Stéphane Chambon (137), který získal pouze o jeden bod více než nakonec třetí Jurgen vd Goorbergh (136). Čtvrté místo získal Karl Muggeridge (134) a páté Katsuaki Fujiwara (119).