WSBK Phillip Island - 2. kvalifikace

Karty jsou rozdány - jako poslední vyjedou do Superpole tovární jezdci Ducati a veterán Pierfrancesco Chili.

WSBK Phillip Island - 2. kvalifikace
Ve druhé kvalifikaci na nedělní závody světových superbiků opět dominoval italský veterán Pierfrancesco Chili, který s časem 1:32,786 dokázal za své záda odsunout všechny favority. Druhé místo v kvalifikaci a tedy předposlední startovní místo do odpoledního superpole si vybojoval britský jezdec Neil Hodgson (1:33,432), který na třetí pozici odsunul svého týmového kolegu Rubena Xause (1:32,603). Čtvrté místo a tedy poslední místo v provizorní první startovní řadě si s časem 1:33,662 zajistil další Brit Chris Walker, který tak doplnil čtvrtý stroj Ducati do první čtyřky.
Jiný stroj než stroj Ducati je tedy až na páté kvalifikační pozici, tímto strojem je Foggyho FP1 v rukou Troye Corsera, který dokončil kvalifikaci před šestým Régisem Laconim jenž dnes nedokázal jako jeden z pouhých třech jezdců zlepšit svůj páteční čas (dalšími byli Borja a domácí Normoyle). Sedmé místo patří Jamesu Toselandovi, osmé Davidu Garciovi, deváté překvapivě Ivanu Clementimu a desítku nejlepších uzavřel Steve Martin.
Do superpole ještě postoupili Lucio Pedrcini, Nello Russo, Gregorio Lavilla, Mauro Sanchini, James Haydon a Marco Borciani.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist