WSBK Imola - 2. kvalifikace

James Toseland těsně udržel své první místo z úvodní kvalifikace a do Superpole tak nastoupí z nejvýhodnější pozice. Jiří Mrkývka se propadl na konec výsledkové listiny.

WSBK Imola - 2. kvalifikace
I když se dnes nedokázal zlepšit, stejně se nakonec může radovat z dílčího vítězství britský mladíček James Toseland, který dnes zajel čas 1:49,470 . Protože však žádný z jezdců nedokázal překonat jeho včerejších 1:49,011, nastoupí James Toseland do odpoledního Superpole jako poslední a tedy relativně z nejvýhodnější pozice.
Druhé místo si dnes zlepšeným výkonem vyjel tovární jezdec Ducati, Španěl Ruben Xaus (+0,011), kterého i dnes následoval jeho týmový kolega a již jistý letošní Mistr Světa James Toseland (+0,063). Čtvrtý skončil další z britských zástupců Chris Walker.
Pátou pozici získal Pierfrancesco Chili, který na šestou odsunul včerejšího, druhého jezdce Régise Laconiho. Sedmá pozice je pro první stroj jiné značky než Ducati, kterým je Petronas FP1 v jehož sedle sedí Troy Corser. Osmou pozici naopak získal se čtyřválcovou Suzuki Gregorio Lavilla. Deváté místo získal Steve Martin a desáté Juan Bautista Borja.
Do odpoledního Superpole se ještě podívají domácí Pedercini a Clementi, dále třináctý Garcia, čtrnáctý Sanchini, patnáctý Borciani a překvapivě šestnáctý Sérgio Fuertes ze Španělska.
Náš Jiří Mrkývka dlouho do druhé kvalifikace nevyjel, nakonec absolvoval pouhých devět měřených kol, při kterých se nedokázal zlepšit a tak nejenže zajel pouze 1:57,707, ale především klesl na 27. místo a do zítřejšího závodu tak odstartuje z poslední pozice. Aktuální výsledky z Imoly naleznete v sekci VÝSLEDKY.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist