WSBK Francie - 1. závod

Neil Hodgson zvítězil v prvním závodě třídy Superbike na okruhu Magny-Cours.

WSBK Francie - 1. závod
Neil Hodgson (39:03,738) uhájil i přes závěrečný atak svého týmového kolegy první místo a zaslouženě zvítězil v prvním závodě třídy World Superbike na okruhu Magny-Cours. Po vlažnějším začátku získal druhé místo Ruben Xaus (+0,348), který mocně dotahoval svého druha z továrního týmu Ducati, nakonec se tedy musel spokojit s druhou pozicí.. Třetí místo uhájil před dotírajícím Gregorio Lavillou britský jezdec Chris Walker (+13,711).
Na čtvrtém místě tedy dojel Gregorio Lavilla na továrním stroji Suzuki. Na pátém dokončil závod zpočátku výborně jezdící James Toseland, šestý skončil Régis Laconi startující po vzoru slavnějších kolegu v kombinéze s národními barvami Francie. Sedmé místo jen těsně uhájil Steve Martin před nakonec osmým Troyem Corserem. Desítku nejlepších doplnili devátý Juan Bautista Borja a desátý Mauro Sanchini.
Na jedenáctém místě dokončil závod Sergio Fuertes a na dvanáctém Christian Zaiser, startující na motocyklu připravovaném nymburským ladičem Ladislavem Ešnerem. Třinácté místo obsadil Bertrand Stey před čtrnáctým Frédéricem Protatem. Poslední nejen na bodovaném místě, ale i v celém hodnocení tohoto závodu (více jezdců nedokončilo) dojel další Rakušan Horst Saiger.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist