West mohl být ve Welkomu lepší

Anthony West z Austrálie skončil šestý v závodě třídy 250 ccm v jihoafrickém Welkomu, sám však tvrdí, že tento výsledek mohl být ještě lepší.

West mohl být ve Welkomu  lepší
Australský jezdec Anthony West si může do svých statistik zapsat první skvělý úspěch v letošním roce - šesté místo v Grand Prix třídy 250 ccm na okruhu Welkom. Ovšem sám Anthony West ví, že tento výsledek mohl být ještě lepší. Jezdec týmu Zoppini Abruzzo Aprilie začal ze sedmého startovního místa, posunul se během prvního kola na šestou pozici, kterou vylepšil v šestnáctém kole o jednu pozici. Brzy však opět klesl na šesté místo, které držel až na cílovou čáru.
Anthony West po závodě připustil, že zápasil se svým zdravím. 21 roků starý jezdec totiž havaroval v předsezónním testování na okruhu Estoril a poškodil si tři obratle. "Plaval jsem a snažil jsem se tak dostat do plného zdraví, ale nemohl jsem běhat. Až se nyní dostanu do Evropy budu schopný odstartovat svůj plný tréninkový plán," říkal Anthony West a dodal k samotnému závodu: "Můj největší problém bylo zdraví. Nebyl jsem schopný trénovat jeden a půl měsíce a proto byl závod opravdu únavný. Normálně jsem mohl jet s Hondami [Porto a Rolfo]. Na začátku závodu nemyli vedoucí jezdci tak rychlí a já cíti, že pokud budu schopný s nimi zůstat, budu schopný také s nimi závodit."
Anthony West se jistě chystá zaútočit na lepší pozice na jemu známějších evropských okruhách, kde již slavil několik skvělých úspěchů ve třídě 250 ccm.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist