Věřím, že ještě letos vyhraji

Nicky Hayden platí bez pochyby za jednoho z největších současných talentů, ale sezona 2004 zatím rozhodně neprobíhá úplně podle jeho představ.

Věřím, že ještě letos vyhraji
Věřím, že ještě letos vyhraji
Sám šéf technik Yamahy Jeremy Burgess je přesvědčen o jezdeckých kvalitách Nickyho Haydena a říká: "Pokud by ho Honda dále nechtěla, tak ho já sám bez problémů dostanu do některého týmu Yamahy."
Hayden si sám do letošní sezony předsevzal, především zlepšit své výsledky v měřeném tréninku. "To se mi také párkrát podařilo, např. v Mugellu, v Barceloně, či v Riu. Nebyla to ovšem náhoda, já jsem se na to zaměřil už během zimního testování, kdy během každé testovací části jsem se soustředil kromě normálního testovacího programu také na to, abych vždy zajel jedno velmi extrémně rychlé kolo. A nyní jsem tedy schopen jednoho "single flyer"," říká tovární jezdec Hondy.
"Dříve jsem byl během hektických pasáží měřeného tréninku velmi nervozní, nyní mám nejen já, ale i celý tým daleko véce zkušeností. A také jsem poznal, že vyjiždět do závodu z první nebo druhé řady, je daleko jednodušší pro celý další průběh. Ovšem Honda mě neplatí za to, abych se pouze kvalifikoval do první řady...!"
Nicky Haydena doprovázel letos na každém závodě jeho otec a tak tomu bude i tento víkend. "Po letní přestávce ho ovšem vystřídá maminka. Earl se musí vrátit domů a starat se o svůj obchod "Second Chance Autos" v Owensboro. Navím mám ještě dva bratry, kteří jezdí mistrovství USA. A také moje dvě sestry by otce znovu rády viděly."
A co očekává Hayden od zbytku sezony: "Chci se dál učit, chci si polepšit umístění v tabulce a také mít z jízdy radost. A věřím, že ještě letos vyhraji jeden závod. Ovšem po letní přestávce budu ještě silnější.", zakončuje "drifter" z Kentucky.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist