Vallelunga - závod

Poslední závod Mistrovství Světa Endurance zná své vítěze. Oba týmy Maco Moto Racing dokončily náročný závod.

Letošní ročník World Endurance skončil. Už teď se těšíme na ten příští. Dnešní závod se odvíjel poměrně slibně, ale nálož 100 kol prověřila jak motorky tak jezdce. Myslím, že na tento závod bude Miloš vzpomínat ještě hodně dlouho.
Tady jsou výsledky.
Motorka na které jel Mára s Jirkou začala asi po čtyřiceti kolech zase stávkovat a tak museli kluci odjet do boxu z 12. místa. Sice se potom ještě vrátili, ale tato procedura se opakovala ještě dvakrát a naposled 16 kol před cílem. Tím veškeré naděje skončili. Kluci dojeli se ztrátou 15 kol na 27. místě.
Milošova motorka sice jela bez problémů, ale celkové místo 22. místo jistě ke skákání do stropu není. Na druhé straně to byl Milošův první Endurance závod v životě a tak je jistě velký úspěch, že ho s Macem dokončili. Příště to jistě bude lepší. Dokončili se ztrátou 7 kol na vítěze. Nutno dodat, že teamy v první desítce jeli ve třech.
Celý team si spolupráci s Milošem velice pochvaloval a ozvali se i hlasy, že by to nemusela být spolupráce poslední.