V roce 2005 KTM ve třídě 250 ccm

V příštím roce vstoupí rakouská KTM vedle šampionátu Grand Prix třídy 125 ccm i do silnější třídy 250 ccm.

V roce 2005 KTM ve třídě 250 ccm
Rakouská továrna KTM nedávno oznámila, že v roce 2005 hodlá nasadit své stroje vedle třídy 125 ccm také do silnějí kubatury 250 ccm. Zatím ještě není rozhodnuto o jezdcích, kteří by stroj KTM 250 vodili po světových okruzích, přesto KTM doufá, že jedním z nich by mohl být Casey Stoner, jenž v letošním roce úspěšně závodí ve slabší třídě 125 ccm.
“Je jasné, že máme před sebou mnoho práce, která by během následujících šesti měsíců měla připravit konkurenceschopný motocykl,” řekl Stefan Pierer, generální ředitel sportovní divize KTM. “Nikdo nemůže stavět motocykly pro vítězství za zavřenými dveřmi, a proto budeme pokračovat v naší úspěšné filozofii ve vývoji motocyklů, které nasuzujeme do těch nejtvrdších podmínek. Tyto podmínky mohou být pouze Mistrovství Světa.”
Zatímco všechna jednání o jezdeckém složení týmu do tříd 125 ccm, ale i do 250 ccm, jsou v ranných částech, Pierer doufá, že to bude právě Australan Stoner, který usedne za řidítka motocyklu o obsahu 250 ccm. “V tuto dobu to vypadá, že Casey pomůže ve vývoji našeho nového motocyklu,” řekl Pierer a dodal na adresu jezdců pro třídu 125 ccm: “Po prvním roce účinkování v Grand Prix a našem úspěchu v letošní sezóně, chceme v roce 2005 bojovat o světovou korunu. S jezdci, kteří by nám v tom měli pomoci v těchto dnech probíhají závěrečná jednání.”

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist