Už v neděli můžete tipovat na první výsledky MotoGP 2017

Stačí se jen přihlásit do tipovací soutěže. Od čtvrtku jsou v Losail na programu první volné tréninky, které odstartují přípravu na úvodní podnik sezony mistrovství světa silničních motocyklů Velkou cenu Kataru. Server Motorkáři.cz pro Vás ve spolupráci s partnery celoroční soutěže připravil „Tipovací soutěž MotoGP 2017“ o pohár pro vítěze a řadu hezkých a hodnotných cen. Takže neváhejte a tipujte, ceny stojí opravdu za to.

Už v neděli můžete tipovat na první výsledky MotoGP 2017

Tipujeme na výsledky závodu královské kubatury MotoGP. Ten se jede každý závodní víkend v neděli. Celkem máme možnost vložit pět tipů na pořadí a vyhodnocení jejich správnosti je vždy druhý den po závodě, to znamená v pondělí dopoledne. Tipuje se na stálé jezdce třídy MotoGP, jezdci na divokou kartu nejsou součástí tipovací soutěže.

V podzáložce “Tipovačka“, která je standardní součástí menu nabídky jednotlivých motocyklových disciplín sekce SPORT, můžeme po jejím otevření vidět čtveřici partnerů tipovací soutěže, kteří pro nejlepší tipaře v závěru roku připraví zajímavé a hodnotné ceny. Následuje aktuální seznam jednotlivých závodů s možností přímého vložení vašich tipů a tabulka průběžného hodnocení jednotlivých tipujících.

Sponzorem tipovací soutěže WSBK/MotoGP je:

Jak na to?

Pro účast v tipovačce je nutná registrace na Motorkáři.cz. Následně po přihlášení máte možnost ve své administraci tipovat výsledky na pořadí jednotlivých jezdců v cíli daných závodů. V případě MotoGP 2017 je možnost tipovat na jeden závod dané Grand Prix. Můžete tedy nastavit až pět tipů na pořadí a nemusí to být zákonitě jen pořadí 1-2-3-4-5.místo.

Vyhodnocení:

Vyhodnocení probíhá tak, že za shodu jsou 3 body, chyba o jednu pozici je za 2 body a chyba o dvě pozice je za 1 bod.

Příklad:

Tip na výsledek závodu: 1. Jorge Lorenzo; 2. Valentino Rossi; 3. Marc Márquez; 10. Pol Espargaró; 12. Karel Abraham

Výsledek závodu: 1. Valentino Rossi; 3. Marc Márquez; 5. Jorge Lorenzo; 10. Pol Espargaró; 11.Karel Abraham

Bodový zisk za tip je vypočten následovně – 0+2+3+3+2= 10 bodů

Přihlašte se:

Přihlašte se to do tipovačky ZDE, porovnejte síly s ostatními a vyhrajte jednu z cen.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist