Ukawa konečně promluvil.

Nikdo nechce hovořit o tragické havárii Daijira Kata, ale konečně promluvila jedna z klíčových postav jenž v tu dobu byla poblíž Daijirova motocyklu. Nic podstatného se však prozatím na veřejnost nepustilo.

Ukawa konečně promluvil.
Konečně promluvil také jezdec, kterého zmiňuji v předchozím článku - Tohru Ukawa. "Vypadáto, že mohl mít kontakt s nějakým jiným jezdcem v boji o páté místo. Jeho motocykl nadskočil a vyletěl do vzduchu", říkal Ukawa.
Hodně jezdců a ostatních lidí okolo Grand Prix se shodují, že závod měl být přerušen (já si to říkal hned taky, nemělo se jet dále). Přes viditelnou krutost celého incidentu se nemělo pokračovat v jízdě.Bylo vidět, že traťový komisaři pospíchají s odklizením Kata z dráhy a vůbec k němu nepřistupovali šetrně - pospíchali a to i přestože jasně bylo vidět, že Kato budu mít velice těžká zranění, navíc byl Kato v bezvědomí.
Domnívám se, že měl být závod okamžitě přerušen a vyvěšené červené vlajky. "Traťáci" společně s lékaři mohli v klidu stabilizovat životní funkce a zajistit tělo proti pohybu.
Diskutovat můžeme o všem, ale já osobně si myslím, že v tuto chvíli selhal i řiditel závodu jenž ke všemu měl dát okamžitý povel.
Jinak podle zprávy, která byla vydaná asi tak před hodinou, je Katův stav stále beze změn.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist