U Aprilie vládne nespokojenost

U továrního týmu Alice Aprilia Racing vládne po výkonech svých jezdců v Assenu jistá nespokojenost nejen nad zbytečným pádem Noriyuki Hagy.

U Aprilie vládne nespokojenost
Noriyuki Haga absolvoval včera v Assenu jeden ze svých velmi dobrých závodu, když se dokázal rovnat časům, které jezdila trojice nejlepších v čele s vedoucím Gibernauem. Jeho snahu o čtvrté místo v tomto závodu však zastavila v předposledním kole pohroma v podobě havárie a to ihned poté, co ho předjel finišující Carlos Checa.
"Udělal jsem chybu a zničil jsem dobrý závod," přiznával Japonec po závodě. "Jakmile mě předjel Checa, jeho zadní pneumatika před mnou zdvihla mrak vody. Bylo před mnou okamžitě černo a já se pokusil očistit mé plexi na přilbě. V ten moment jsem ztratil předek a havaroval. Chtěl bych se omluvit mému týmu, ale i fanouškům. Byla to má chyba," spravedlivě zhodnotil událost Nori Haga.
Hagův týmový kolega Colin Edwards si v tomto závodě dojel pro další světové body, které mu byly přidělené za konečné sedmé místo. "Dříve jsem nikdy nejel na motocyklu perfektně nastaveném do mokrých podmínek," říkal Colin Edwards. "Mohl jsem snadno dosáhnout lepšího výsledku, ale od poloviny závodu jsem nebyl schopný vidět pořádně na cestu. Měl jsem zamlžené celé hledí a neustále mraky vody od kol ostatních motocyklů. Rozhodl jsem se neriskovat pád. Můj motocykl byl, ale velmi rychlý a mohl jsem snadno dojet nejlepší jezdce.
Nespokojený byl po závodě také boss týmu Alice Aprilia Racing pan Gigi Dall´Igna. "Uspokojený? Rozhodně ne, byli jsme na stejné úrovni jako ostatní, ale dosáhli jsme pouze na sedmé místo," říkal vedoucí projektu MotoGP. "Jestliže Colin říkal, že motocykl byl dokonalý, bylo to, protože celý tým odvedl dobrou práci. Bohužel nejsme schopni získávat výsledky a neustále postrádáme kousek štěstí. Komplimenty našich jezdců, ohledně nastavení strojů, jsou pro nás drahou odměnou," vyjádřil Dall´Igna svou nespokojenost nad výkony svých jezdců.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist