TZ Elit Grand Prix Racing Team

MARLBORO MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX – závod: Thomas Lüthi i Dario Giuseppetti nejlépe v sezóně!

TZ Elit Grand Prix Racing Team
Skvělého výsledku dosáhl tým ELIT Grand Prix Racing, když vůbec poprvé v letošní sezóně dosáhli oba naši piloti bodovaného umístění. Thomas protnul cílovou pásku jako 11. a Dario jako 13.
Po umístění v kvalifikaci, kdy byl Thomas 19. a Dario 26., jsme tento výborný výsledek neočekávali.
Thomas měl velmi dobrý start a posunul se po něm na 13. místo, Dario odstartoval těsně za první dvacítkou. Thomas pak v průběhu závodu jezdil s nepatrným odstupem za skupinou bojující o 3. místo, když zajížděl stejné časy jako jezdci v této skupině. Později se však opět jako v předchozí GP začaly díky velkému horku nadměrně opotřebovávat pneumatiky, a tak Thomas velmi rozumně zvolnil a udržoval si 11. pozici s náskokem cca 10 vteřin před dalšími závodníky, na které také projel cílem. Thomas zajel v dnešním závodě 8. nejrychlejší čas na 1 kolo, což také signalizuje růst jeho formy.
Dario předvedl velmi bojovný výkon a celý závod postupoval vpřed. Dařilo se mu zejména v závěru, kdy jezdil stejně rychlé časy jako závodníci kolem desátého místa. 2 kola před cílem byl Dario 15., pak ale jeho soupeři Pellino a Ballerini chybovali a Dario se posunul na výborné 13. místo. Toto umístění je nejen nejlepším letošním, ale i vůbec nejlepším Dariovým výsledkem v GP.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist