TZ Elit Grand Prix Racing Team

Thomas dojel 18., Dario 20., Vašek musel odstoupit pro technickou závadu.

TZ Elit Grand Prix Racing Team
Do dnešního závodu měli všichni naši piloti průměrný start a nepolepšili si oproti svým startovním pozicím.
# 12 Thomas Lüthi
V dalším průběhu se Thomas trochu propadl a zhruba v polovině závodu začal postupovat i díky pádům soupeřům vpřed. Asi 6 kol před cílem však praskla hřídelka u vodní pumpy na jeho motocyklu a stroj se začal přehřívat. Díku tomu nemohl Thomas pokračovat v tempu a bojovat o reálnou 15. pozici. Cílem tak projel osamoceně na 18. místě.
# 26 Dario Giuseppetti
Dario, pro kterého byla tato GP první po zraněním zaviněné dvouměsíční pauze, předvedl v závodě dobrý výkon. Ze 33. startovní pozice se v úvodu závodu pohyboval ve skupině mezi 25. a 30. místem. V polovině závodu této skupině ujel a také díky pádům soupeřů se propracoval až na 19. místo. V závěru závodu jej předjel Simoncelli, který byl předtím zbržděn pádem, a Dario dokončil závod na 20. pozici.
# 35 Václav Bittman
Vašek se snažil v úvodu závodu držet skupiny, kde jel také Dario, ale zhruba ve 4. kole přestal dobře fungovat jeho motocykl, kvůli závadě na motoru. Tato závada se dále zhoršovala a 5. kol před cílem, kdy byl Vašek na 27. místě, se zadřel na jeho motocyklu motor a Vašek musel ze závodu odstoupit.
Dalším programem týmu je GP Portugalska, která se jede za 14. dní na okruhu v Estorilu. Tuto GP a celý zbytek sezóny absolvuje tým již bez Václava Bittmana. Toho teď čeká potvrzení českého titulu v posledním závodě na Hungaroringu a boj o přední umístění v Mistrovství Evropy.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist