Toni Elías podepsal Hondě

Španělský jezdec Toni Elías podepsal smlouvu s týmem Fortuna Honda a stal se tak továrním jezdcem japonského gigantu.

Toni Elías podepsal Hondě
Toni Elías podepsal smlouvu s týmem Fortuna Honda a na stroji Honda RS 250W se zúčastní příští sezóny Grand Prix třídy 250 ccm. Dvacetiletý Španěl se tak stal týmovým kolegou Roberto Rolfa a továrna Honda tak bude mít ve svých sítích druhého a třetího jezdce letošního šampionátu. Hlavním mechanikem Elíase bude zkušený Massimo Capana.
"Nyní mám pouze slova díků Asparovi, Telefonice MoviStar, ale i všem ostatním, kteří mě během posledních třech let podporovali," říkal Toni Elías po podpisu smlouvy. "Obzvlášť kvůli těmto lidem bylo těžké učinit rozhodnutí o odchodu, ale nevylučuji, že se v budoucnu můžeme opět spojit. Nyní začínám novou kapitolu v mojí kariéře, na motocyklu, který neznám, ale který byl v letošní sezóně konkurenceschopný, ale také novu kapitolu jako tovární jezdec Hondy."
Ředitel týmu Fortuna Honda pan Dani Amatrian připustil, že zlanařil jednoho z největších mladých talentů tohoto období, což znamená velký úlovek jak pro Fortunu, tak pro Hondu. "Myslím si, že kombinace Toni a Roby je nejlepší partnerství v celém Mistrovství Světa," říkal Amatrian, jenž stál u debutu Elíase v roce 1999 za tým Monlau Racing Honda.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist